Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni.

Cyceron
Studio Fotograficzne RedRoom
Witaj,

A jak Ty? Czy tak, jak My - też jesteś Prawniczką? Masz co najmniej pięć długich lat doświadczenia w naszym zawodzie? Ale nadal czujesz, że Twoja praca powinna być dla Ciebie czymś więcej, niż zwyczajnym obowiązkiem? Zależy Ci na tym, żeby tok spraw, z którymi Ludzie do Ciebie się zgłaszają, miał od początku do końca możliwie jak najbardziej ludzki wymiar? Napisz lub zadzwoń do mnie. Razem możemy zawsze więcej niż same.

Pozdrawiam,

Joanna Świątek-Wojnarowska

Kłania się Państwu Joanna Świątek Wojnarowska

KANCELARIA PRAWNA Ludzkie Sprawy powstała jako odpowiedź na potrzeby w zakresie szeroko rozumianej opieki prawnej. Kancelaria przynosi pomoc kompletną. O każdej z dziedzin jaką się zajmujemy opowiedzą Państwu zakładki jakie macie Państwo do poczytania u góry strony. Niektóre z tych usług są świadczone przeze mnie, inne przez podmioty starannie dobrane po to właśnie abyście mogli Państwo czuć się „zaopiekowani„ w każdej z wymienionych dziedzin.
Dysponujemy zatem :

  • doradztwem prawnym na etapie przed sądowym
  • profesjonalną reprezentacją przed Sądem świadczoną przez Kancelarię Radców Prawnych BG Radcy
  • prowadzimy mediacje która coraz częściej staje się metodą na rozwiązanie problemów,
  • Centrum Odszkodowań Fast pomaga w zakresie dochodzenia odszkodowań

Joanna Świątek-Wojnarowska

Kancelaria mieści się w sercu Szczecina w siedzibie Kuriera Szczecińskiego w porozumieniu z którym raz w tygodniu, w każdą środę świadczymy usługi darmowych porad prawnych dla czytelników tego dziennika po spełnieniu wymagań podanych w gazecie.

Dekalog Ludzkich Spraw:

1. Nie nalegamy nigdy byś wyłącznie w naszej Kancelarii zasięgała porad prawnych. W naszym Kraju jest bardzo wiele Osób przyjaźnie, ze zrozumieniem i w pełni odpowiedzialnie wykonujących zawód prawniczy. My jesteśmy wśród nich.
-§-

2. Nie ograniczamy Ci kontaktu ze sobą do - tylko i wyłącznie - płatnych usług. Jeśli nie masz środków na zasięgnięcie u nas płatnej porady, zawsze możesz kontaktować się z nami w trakcie dyżuru "Jasnozielonej Linii Ludzkich Spraw".
-§-

3. Nie mamy nic przeciwko temu byś kontaktowała się z nami nawet w dni wolne od pracy, jednak prosimy bardzo o zachowanie w tej kwestii umiaru. Ujawniamy swoje dane kontaktowe przede wszystkim dla nagłych spraw.
-§-

4. Nie aprobujemy agresywnych uprzedzeń i stereotypów. W związku z tym ani Instytucje, ani Urzędnicy nie są po to, żeby z nimi walczyć z naszą pomocą. Pomagamy Ci w wyjaśnieniu sporu i szukamy wspólnie wyjścia z trudnej sytuacji.
-§-

5. Nie dajemy nigdy umrzeć nadziei. Pamiętaj, że nie jesteśmy "Cudotwórczyniami". Jeśli w Tobie nie ma już lub nie będzie starań i wiary w pozytywne zakończenie Twojej własnej sprawy, wówczas nasza praca dla Ciebie nie ma większego sensu.
-§-

6. Nie traktujemy Ciebie, jako źródła dodatkowego zarobku. Jesteś w centrum naszej uwagi i wszystko, co z Tobą jest związane (Twoje problemy, Twoje oświadczenia, Twoje dane), stanowi dla nas świętość w świetle prawa.
-§-

7. Nie tolerujemy posługiwania się naszą własnością intelektualną na partykularne potrzeby. Prosimy o respektowanie naszego dobrego imienia, naszej marki, naszych zasad. Brak ich akceptacji oznacza też brak możliwości kontaktu z nami.
-§-

8. Nie znosimy kłamstw i mataczenia. Jeżeli Twoje sprawy mają taki obrót, że Ci się trochę skomplikowały, wtedy do "prostowania rzeczywistości" stosujemy wyłącznie metody uczciwe wobec wszystkich w problem zaangażowanych.
-§-

9. Nie pchamy się przed szereg, nie występujemy w otoczce ideologicznej, nie wojujemy z czyimikolwiek rządami - zwłaszcza z tymi, które Rządy naszego Kraju uznają za niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Państwa.
-§-

10. Nie prowadzimy spraw, o których nawet zdrowy rozsądek mówi, iż mogą stanowić dla Ciebie potencjalne źródło masy innych problemów. Niech nie przyjdzie Ci do głowy np. myśl o wyłudzaniu z naszą fachową pomocą nienależnych odszkodowań.